Uzdrav svou duši

Terapie, masáže, zpívání manter, semináře a akce
Naši terapeutiPronájem místnosti

Naši terapeuti

Zuzana Mullerova

Zuzana Müllerová

Masáže pro harmonizaci těla i duše

Čisté esenciální oleje terapeutické kvality, klasická sportovní masáž, relaxační masáž, indická masáž hlavy, ošetření spoušťových bodů, Raindrop – speciální aromaterapeutický postup, aroma masáže Volně se nadechnout, Ladění atd. Čakrové zvonkohry – krásné ladičky působící zejména na vyrovnání energie v čakrách a psychickému uvolnění a tím k harmonizaci celého těla a i duše.

+420 602 737 158
zulina@seznam.cz
www.prirodniolejicky.cz

Věra Nováková

Věra Nováková

Reflexní masáže plosek nohou, masáž hlavy Access Bars, relaxace na odemknutí a uvolnění těla včetně bolesti, korekce zraku, energetický facelift obličeje.

Léčivá stimulace tělesných orgánů na ploskách nohou, uvolnění všech myšlenek s negativním nábojem, terapie na zlepšení zraku s uvědoměním, co klient nechce vidět, uvolnění bolesti způsobené přepracovanými nebo vyčerpanými svaly. Jemná energetická masáž na omlazení tváře.

+420 724 104 159
cestavharmonii@seznam.cz
www.cestavharmonii.cz

Pronájem místnosti

Nabízíme k pronájmu příjemnou, vybavenou místnost 8 m2 za 200 Kč/hod. Místnost je vhodná k terapiím, konzultacím, koučinku, masážím, kosmetice, pedikúře či výkladu karet. Rezervujte si prosím čas v kalendáři níže.
FunFárum - vzdělávací a komunitní centrum
FunFárum - vzdělávací a komunitní centrum

Kontakt

FunFárum – vzdělávací a komunitní centrum

Simona Racková
+420 725 740 628
simona.rackova@funfarum.cz  info@funfarum.cz
www.funfarum.cz
IČ: 41790952

Kde nás najdete

Milady Horákové 201/119
Praha 6 – Hradčany, 160 00

Přímo u stanice metra a tramvaje Hradčanská, vchod vedle Costa Coffee. Parkování v ulici Na Valech nebo u Písecké brány.