Uzdrav svou duši

Terapie, masáže, výklad karet, zpívání manter, semináře a akce
Naši terapeutiPronájem místnosti

Naši terapeuti

Zuzana Mullerova

Zuzana Müllerová

Masáže pro harmonizaci těla i duše

Čisté esenciální oleje terapeutické kvality, klasická sportovní masáž, relaxační masáž, indická masáž hlavy, ošetření spoušťových bodů, Raindrop – speciální aromaterapeutický postup, aroma masáže Volně se nadechnout, Ladění atd. Čakrové zvonkohry – krásné ladičky působící zejména na vyrovnání energie v čakrách a psychickému uvolnění a tím k harmonizaci celého těla a i duše.

+420 602 737 158
zulina@seznam.cz
www.prirodniolejicky.cz

Petra Havlová

Regresně konstelační terapie Ze-mě
Také ONLINE

Postupy klasické regrese (A. Dragomireckého) v kombinaci s mentální konstelační technikou (J. Ziky) a technik dechových, technik modality Access Consciousness, léčení Božskou energií Shambala 1024.

+420 604 284 017
petina.h@gmail.com
www.cesta-duse.cz

PhDr. EVA TYLOVÁ

Psychoterapie, koučink
Pouze ONLINE

Ocitli jsme se v náročné době, v situaci, kterou nikdo z nás v minulosti nezažil a nemá proto zkušenost s jejím řešením. Zažíváme stres a o to víc se potýkáme s emocemi a znervozňujícími myšlenkami o světě i o sobě. O svobodě, o kvalitě našich vztahů, o výchově dětí, o smyslu našeho života, o štěstí. Hledáme svoje místo na tomto světě anebo podléháme úzkostem ani nevíme proč. Vše toto stojí za to probrat s psychologem a podívat se na svůj život a na to, co mě trápí s nadhledem, který přispěje ke snížení stresu a získání klidu a porozumění.

+420 602 297 665
eva.tylova@volny.cz

Věra Nováková

Věra Nováková

Reflexní masáže plosek nohou, masáž hlavy Access Bars, relaxace na odemknutí a uvolnění těla včetně bolesti, korekce zraku, energetický facelift obličeje.

Léčivá stimulace tělesných orgánů na ploskách nohou, uvolnění všech myšlenek s negativním nábojem, terapie na zlepšení zraku s uvědoměním, co klient nechce vidět, uvolnění bolesti způsobené přepracovanými nebo vyčerpanými svaly. Jemná energetická masáž na omlazení tváře.

+420 724 104 159
cestavharmonii@seznam.cz
www.cestavharmonii.cz

Zuzana Majerská (Suzanne Saffron)

Tvorba šperků z léčivých kamenů, numerologický a astrologický rozbor, výklad tarotových karet, tvorba léčivých mandal automatickou kresbou

Výběr kamenů do šperků dle jejich vlastností (zlepšení zdraví tělesného i psychického, vylepšení rodinné, materiální či jiné situace). Numerologicko-astrologický rozbor se dostává do jádra problémů, které klienta trápí a přinášejí mu různá omezení. Výklad tarotových karet poskytuje vhled do současné situace klienta a může pomoci s uvědoměním, jak řešit důležité otázky. Mandaly malované na míru mohou podpořit řešení aktuální situace klienta a jeho léčivý proces.

+420 734 709 715
zuzana.majerska@seznam.cz
www.design-by-saffron.cz

Pronájem místnosti

Nabízíme k pronájmu příjemnou, vybavenou místnost 8 m2 za 200 Kč/hod. Místnost je vhodná k terapiím, konzultacím, koučinku, masážím, kosmetice, pedikúře či výkladu karet. Rezervujte si prosím čas v kalendáři níže.

Přehled akcí

V této sekci neprobíhají žádné pravidelné kurzy, kromě večera Zpívání manter, jednu středu v měsíci od 19:30. Nabízíme vám zde jednorázové semináře osobního rozvoje, ženské kruhy, rodinné konstelace nebo se můžete objednat na masáže, terapie či výklad karet.

Popis akcí

Zpívání manter

Večer společného zpívání jógových manter pořádáme jednou za měsíc. Trvá 1,5 hodiny a platí se vstupné 190 Kč.

Kontakt

FunFárum – komunitní centrum

Simona Racková
+420 725 740 628
simona.rackova@funfarum.cz  info@funfarum.cz
www.funfarum.cz
IČ: 41790952

Kde nás najdete

Milady Horákové 201/119
Praha 6 – Hradčany, 160 00

Přímo u stanice metra a tramvaje Hradčanská, vchod vedle Costa Coffee. Parkování v ulici Na Valech nebo u Písecké brány.