TÉMA: „ Odevzdání a díkůvzdání“

K životu patří změna. Vlastně sám život je neustálá změna. A i proto je dobré na naší cestě životem nejen přijímat nové věci, ale také opouštět ty staré. Někdy to jde snadno. Obzvlášť u věcí, které nás netěší. Jindy je těžké nechat jít lidi, chvíle, situace, které nám přinášeli radost. Ale i to k životu patří. Společně se podíváme na téma odevzdání a také díkůvzdání. Uklidíme si ve svých srdcích a duších a uděláme prostor pro vše nové, co nás může naplnit.

Meditace proběhne s použitím síly esenciálních olejů a za zvuků čakrových zvonkoher. Tato kombinace vám poskytne příležitost hlouběji se naladit a procítit dané téma. Meditace proběhne s použitím síly esenciálních olejů a za zvuků čakrových zvonkoher. Tato kombinace vám poskytne příležitost hlouběji se naladit a procítit dané téma. Akce je určena max pro 10 lidí.
Vstupné 240 Kč.

JAK SE ZŮČASTNIT
Meditace proběhne online prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí se přihlásit přes link, který vám zašleme hodinu před začátkem události na váš email. Zaregistrujte se na akci zde.

CO BUDETE POTŘEBOVAT
Váš počítač nebo telefon s internetovým připojením. Místo, kde si můžete v klidu dopřát chvilku nerušeně meditovat.

 
Srdečně se na vás těší,
FunFárum a Zuzana Mullerová
www.prirodniolejicky.cz