Téma: Rodová očista

Prosinec je poslední měsíc v roce. Je to měsíc, kdy je největší tma a za starých časů lidé trávili dlouhé chvíle pohromadě jako rodina. Vyprávěli se příběhy, zážitky, zkušenosti a vůbec se hodně povídalo. Byly to také chvíle, kdy bylo možné očistit některá rodinná nedorozumění, nebo pochopit pohnutky, které ostatní vedly k jejich činům. Lidé si tak před novým rokem zametli před svým prahem. A to jak doslova, tak pomyslně ve svých srdcích a rodinách.
V prosincové meditaci se tak pokusíme naposledy v tomto roce očistit a uzavřít mnohé, spojené nejen s námi, ale i s naší rodovou linií. Meditace proběhne s použitím síly esenciálních olejů a za zvuků čakrových zvonkoher. Tato kombinace vám poskytne příležitost hlouběji se naladit a procítit dané téma.
CENA
240 Kč
 
 
JAK SE ZÚČASTNIT

Zaregistrujte se na akci zde, 𝗂𝗇𝖿𝗈@𝖿𝗎𝗇𝖿𝖺𝗋𝗎𝗆.𝖼𝗓 𝗇𝖾𝖻𝗈 𝗍𝖾𝗅: 𝟩𝟤𝟧 𝟩𝟦𝟢 𝟨𝟤𝟪. 𝖯𝗋̌𝗂𝗃𝖽̌𝗍𝖾 𝖺𝗅𝖾𝗌𝗉𝗈𝗇̌ 𝗼 𝟭𝟬 𝗺𝗶𝗻 𝗱𝗿̌𝗶́𝘃𝗲 𝖽𝗈 komunitního 𝖼𝖾𝗇𝗍𝗋𝖺 𝖥𝗎𝗇𝖥𝖺́𝗋𝗎𝗆, 𝖬𝗂𝗅𝖺𝖽𝗒 𝖧𝗈𝗋𝖺́𝗄𝗈𝗏𝖾́ 𝟤𝟢𝟣/𝟣𝟣𝟫, 𝖯𝗋𝖺𝗁𝖺 𝟨-𝖧𝗋𝖺𝖽𝖼̌𝖺𝗇𝗒.
V případě, že se díky epidemiologickým podmínkám nebude možné sejít osobně, sejdeme se alespoň ke společné online meditaci.

Meditací vás provede
Zuzana Müllerová