Vážení a milí klienti a přátelé FunFára,

upřímně doufáme, že se vám v rámci možností již povedlo přijmout současnou situaci, přizpůsobit se a přenastavit svůj život dle nových podmínek. Naštěstí zbývá ještě spousta aktivit, které můžeme dělat a tvořit tak svůj život i za přítomnosti omezení. Více si uvědomovat svoji vnitřní svobodu, kterou nám nemůže nikdo vzít, svou sílu, ale i odpovědnost. Jedna z dostupných aktivit je studium cizích jazyků či cvičení jógy ONLINE.

Začalo II. pololetí a my otvíráme nové kurzy angličtiny a španělštiny pro dospělé. Také přijímáme nové studenty do kurzů stávajících. Ukázkové hodiny zdarma budou probíhat v období 8. – 19. února dle našeho rozvrhu uvedeného na webu. Jazykové kurzy najdete v sekci „Nauč se a pobav“ a jógu v sekci „Zrelaxuj a odpočiň si“.  Na ukázku nebo na zapsání jazykových kurzů se přihlaste zde. Lekci jógy se přihlašte na tomto odkazu. Pokud by vám časový prostor na ukázky nevyhovoval, je možné si kurz vyzkoušet i později. V případě, že se situace zlepší, kurzy povedeme prezenčně, ale nabízíme i kombinovanou možnost (prezenčně i online).

Vám, kteří již našimi klienty jste, nabízíme 10% slevu na kurzovném v případě, že naše kurzy doporučíte vašim známým či rodinným příslušníkům a ti se přihlásí.

V sekci „Uzdrav svou duši“ máte možnost objednat se na masáže celého těla za použití esenciálních olejů a čakrových zvonkoher, reflexní masáž chodidel, indickou masáž hlavy nebo Access Bars, regresně konstelační terapie Ze-mě, numerologický či astrologický rozbor, výklad tarotových karet nebo výrobu šperků s minerály na míru.
Podívejte se na nabídku našich skvělých terapeutek a v případě vašeho zájmu se prosím objednejte rovnou u nich. Bezdotykové terapie poskytujeme i ONLINE. Věříme, že vám jejich služby mohou pomoci lépe se vyrovnat s emocemi a problémy, která současná situace vytváří.

10. února vás srdečně zveme na meditaci slovem, vůní a zvukem na téma „Ledviny“ ONLINE. Detailnější popis najdete v aktualitách na našem webu nebo na Facebooku.

Přejeme vám hodně fyzického, mentálního i duševního zdraví a ničím neomezitelný pocit svobody, sebevědomí a radosti ze života !

Těšíme se na vás.

Se srdečným pozdravem,
Vaše FunFárum – komunitní centrum