LEDNOVÁ MEDITACE – rituál „NOVOROČNÍ NÁDECH“

„Zhluboka se nadechni a pusť se do toho …“Kolikrát jste tohle v životě slyšeli? A kolikrát jste to opravdu zkusili? Jestli ano, tak víte, že takový hluboký nádech může opravdu pomoci se něčeho pustit.
Zbavíte se trochu stresu, zklidníte tep, máte o chvilku víc si promyslet, čím začnete a čeho chcete dosáhnout. Takže na začátek roku je takový novoroční nádech určitě skvělý nápad. Začneme nový rok s hlubokým nádechem, meditací, klidem, s energií, s cílem … prostě nejlepším způsobem, jakým můžeme.

Při meditaci využijeme sílu esenciálních olejů. Správně vybrané 𝘃𝘂̊𝗻𝗲̌ mohou být velkými 𝗉𝗈𝗆𝗈𝖼𝗇𝗂́𝗄𝗒 𝗉𝗋𝗈 𝘂𝗸𝗹𝗶𝗱𝗻𝗲̌𝗻𝗶́ 𝗺𝘆𝘀𝗹𝗶. Stejně jako mohou být velice dobrými Průvodci při meditaci.
Čakrové 𝘇𝘃𝗼𝗻𝗸𝗼𝗵𝗿𝘆 svými jemnými dlouhými tóny dávají příležitost k hluboké 𝗿𝗲𝗹𝗮𝘅𝗮𝗰𝗶. K odpoutání se od poletujících myšlenek. Obojí dohromady vytváří jedinečný zážitek a chvilku, kterou by si měl čas od času dopřát každý.

Cena: 260 Kč
 
Meditací vás provede
Zuzana Müllerová
 
Rezervujte si místo zde, info@funfarum.cz nebo tel: 725 740 628.
Přijďte alespoň o 10 min dříve do vzdělávacího a komunitního centra FunFárum, Milady Horákové 201/119, Praha 6 – Hradčany.