ST 15. 4. OD 19 – 20 H

tÉMA: „Inspirace a nová cesta“

Dovolím si říct, že asi každý z nás někdy stál před otázkou co dál? Jakým směrem se vydat ve svém životě, ve svém studiu, ve svém vztahu. Prostě před otázkou, jaké budou další dny, měsíce a roky, a kam budou směřovat. Společně se zkusíme podívat na možnosti, jak hledat novou cestu a také na to co je důležité udělat, abychom na své nové cestě vydrželi. Možná pro tuto chvíli zajímavé téma i pro ty, kteří měli už ve svém životě jasno.
Meditace proběhne za zvuků čakrových zvonkoher. Ty svými jemnými dlouhými tóny dají příležitost k hluboké 𝗿𝗲𝗹𝗮𝘅𝗮𝗰𝗶. K odpoutání se od poletujících myšlenek. Seznámím vás i s esenciálními oleji, které můžete použít k zesílení vaší práce na sobě.
 
CENA
Cenu si můžete zvolit sami a příspěvek zaslat až po meditaci. Pokud budete spokojeni, budeme rádi za podporu. Pokud jste v situaci, kdy pro vás přispět není možné, berte to jako náš dárek.
 
JAK SE ZÚČASTNIT
Meditace proběhne online prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí se přihlásit přes link, který vám zašleme hodinu před začátkem události na váš email. Zaregistrujte se na akci zde.
 
CO BUDETE POTŘEBOVAT
Váš počítač nebo telefon s internetovým připojením. Místo, kde si můžete v klidu dopřát chvilku nerušeně meditovat.
Meditací vás provede
Zuzana Müllerová