Dubnová meditace – rituál „Příběh našeho života“

Celý život je složený z příběhů. V některých hrajeme hlavní roli, někde jen vedlejší a mnohokrát jsme jen pozorovatelé. To nic nemění na tom, že nějak příběhy prožíváme a nějak si je pamatujeme. A časem se mění i to, jak si je pamatujeme. Je to jako když vyprávíte historku. S každým opakováním je zajímavější a barvitější a propracovanější. Otázka ale zní, jestli nám naše interpretace životních příběhů prospívá anebo škodí. Protože právě naše příběhy tvoří náš život.
Příběhy nezměníme, ale náš pohled na ně můžeme ovlivnit. Zkusíme být vědomými tvůrci naší reality. Tak aby nám pomáhala při každém našem kroku.
Při meditaci využijeme sílu esenciálních olejů. Správně vybrané vůně mohou být velkými pomocníky pro uklidnění mysli. Stejně jako mohou být velice dobrými průvodci při meditaci.
Čakrové zvonkohry svými jemnými dlouhými tóny dávají příležitost k hluboké relaxaci. K odpoutání se od poletujících myšlenek. Obojí dohromady vytváří jedinečný zážitek a prostor pro klidné bytí, které by si čas od času měl dopřát každý.

Cena: 260 Kč
 
Meditací vás provede
Zuzana Müllerová
 
Rezervujte si místo zde, info@funfarum.cz nebo tel: 725 740 628.
Přijďte alespoň o 10 min dříve do vzdělávacího a komunitního centra FunFárum, Milady Horákové 201/119, Praha 6 – Hradčany.