BŘEZNOVÁ MEDITACE – rituál „Ochrana“

I s důvěrou ve svět a v lidi je dobré vědět, jak si udržet svoji vlastní energii. Jak si udržet dobrou náladu. Jak dodat špetku ochrany, požehnání, pozitivní energie sobě, lidem, které máme rádi, ale i třeba některým věcem v našem životě.

Pro tvoji radost, pro tvůj růst, pro tvůj život plný možností …
Právě proto se s tebou i ostatními chci podělit o kouzelné rituály. Každý měsíc vám ukážu jeden z nich. A bude to stát za to. Jeho pozitivní energii upevníme hned několika způsoby.
Použijeme mocnou čarodějku vůni – 100% čisté esenciální oleje. Silného spojence zvuk – čakrové zvonkohry. A všechno to spojíme do krásné částečně řízené, částečně tiché meditace. Protože čím více smyslů zapojíme, tím lépe vše bude fungovat.

Je na tobě, jestli hned po meditaci téma uzavřeš. Nebo jestli vše prohloubíš tím, že rituál bude součástí tvého života na delší dobu. Třeba alespoň do dalšího setkání … do dalšího rituálu. Každopádně k tomu dostaneš návod, který můžeš použít kdykoliv v budoucnu budeš potřebovat.

Je možné se zúčastnit jen jedné meditace, jen jednoho tématu. Nebo přicházet pravidelně, a získat tak možnost během jednoho roku zapracovat na více oblastech. Možná nebudeš věřit, čím vším může pohnout takový krátký rituál. A kolik lidí včetně tebe si všimne změny k lepšímu.

 
Cena: 240 Kč
 
Meditací vás provede
Zuzana Müllerová
www.prirodniolejicky.cz
 
𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘃𝘂𝗷𝘁𝗲 𝗌𝗂 𝗆𝗂́𝗌𝗍𝗈 zde, 𝗂𝗇𝖿𝗈@𝖿𝗎𝗇𝖿𝖺𝗋𝗎𝗆.𝖼𝗓 𝗇𝖾𝖻𝗈 𝗍𝖾𝗅: 𝟩𝟤𝟧 𝟩𝟦𝟢 𝟨𝟤𝟪.
𝖯𝗋̌𝗂𝗃𝖽̌𝗍𝖾 𝖺𝗅𝖾𝗌𝗉𝗈𝗇̌ 𝗼 𝟭𝟬 𝗺𝗶𝗻 𝗱𝗿̌𝗶́𝘃𝗲 𝖽𝗈 𝗏𝗓𝖽𝖾̌𝗅𝖺́𝗏𝖺𝖼𝗂́𝗁𝗈 𝖼𝖾𝗇𝗍𝗋𝖺 𝖥𝗎𝗇𝖥𝖺́𝗋𝗎𝗆, 𝖬𝗂𝗅𝖺𝖽𝗒 𝖧𝗈𝗋𝖺́𝗄𝗈𝗏𝖾́ 𝟤𝟢𝟣/𝟣𝟣𝟫, 𝖯𝗋𝖺𝗁𝖺 𝟨-𝖧𝗋𝖺𝖽𝖼̌𝖺𝗇𝗒.
Pro hlubší zážitek obohatíme samotnou meditaci esenciálními oleji a zvuky čakrových zvonkoher.