TÉMA: „ Hojnost“

Téma hojnosti je aktuální téměř v každé době. V současné možná ještě aktuálnější než jindy. Izolace může více burcovat naše pocity nedostatku. Možná i obavy z věcí budoucích. Zkusíme společně najít, co můžete udělat pro to, abyste podpořili vaši hojnost. A to nejen v oblasti financí, ale také třeba v oblasti zdraví, vztahů, pohybu. Prostě hojnost toho, co je pro vás důležité. Jak nastavit mysl, aby mohla přijít změna.
Meditace proběhne za zvuků čakrových zvonkoher. Ty svými jemnými dlouhými tóny dají příležitost k hluboké 𝗿𝗲𝗹𝗮𝘅𝗮𝗰𝗶. K odpoutání se od poletujících myšlenek. Seznámím vás i s esenciálními oleji, které můžete použít k zesílení vaší práce na sobě.CENA:
Cenu si můžete zvolit sami a příspěvek zaslat až po meditaci. Pokud budete spokojeni, budeme rádi za podporu. Pokud jste v situaci, kdy pro vás přispět není možné, berte to jako náš dárek.

 

JAK SE ZÚČASTNIT
Meditace proběhne online prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí se přihlásit přes link, který vám zašleme hodinu před začátkem události na váš email. Zaregistrujte se na akci zde.

CO BUDETE POTŘEBOVAT
Váš počítač nebo telefon s internetovým připojením. Místo, kde si můžete v klidu dopřát chvilku nerušeně meditovat.

Meditací vás provede
Zuzana Müllerová
www.prirodniolejicky.cz