22. 4. OD 19 DO 20 HOD

Každý ví, že pocit bezpečí je stavebním kamenem pohody a duševní i fyzické rovnováhy. Méně známé je však to, jak můžeme tento pocit budovat a podpořit zevnitř, z nás samotných, nezávisle na vnějších okolnostech.
Během večera nejprve zklidníme svou mysl i tělo pomocí dechu a řízené relaxace. Poté plnou pozornost upřeme k našemu vnitřnímu bezpečnému místu. Najdeme ho, procítíme a následně vnitřní sílu a klid podpoříme zpěvem posilujících manter.
Víc než kdy jindy teď potřebujeme vzájemně se posilovat, inspirovat a sdílet. Přidejte se proto k nám z pohodlí vašeho domova prostřednictvím aplikace Zoom.

CENA: Cenu si můžete zvolit sami a příspěvek zaslat až po akci. Pokud budete spokojeni, budeme rádi za podporu. Pokud jste v situaci, kdy pro vás přispět není možné, berte to jako náš dárek.

JAK SE ZÚČASTNIT: Posilující večer se zpěvem manter proběhne online prostřednictvím aplikace Zoom. Stačí se přihlásit přes odkaz, který vám zašleme hodinu před začátkem události na váš email či Messenger. Zaregistrujte se na akci ZDE.

CO BUDETE POTŘEBOVAT: Váš počítač nebo telefon s internetovým připojením. Místo, kde si můžete v klidu dopřát chvilku nerušeně meditovat a zpívat.

Srdečně se na vás těší,
FunFárum a Lucie Deptová